Yazar - Akademisyen hakkında

Dr.Halil Kunt

Dr.Halil Kunt
Yazar - Akademisyen

Dr. Halil KUNT – Yazar, Akademisyen ve Profesyonel Koç
Dr. Halil Kunt Kamu Yönetimi ve Biyoloji alanlarında lisans derecelerine, Zooloji alanında ise yüksek lisans ve doktora derecelerine sahip bir akademisyen, biyolog ve profesyonel koç olarak bilinir. Akademik kariyerine insan biyokimyası ve fizyolojisi, tıbbi bitkiler, aromatik bitkiler, öğrenci öz yeterliliği ve akademik başarısı gibi çeşitli konularda yaptığı çalışmalarla başlamıştır.

Uluslararası indeksli dergilerde yayınladığı 30’dan fazla makale ile bilim dünyasında kendine sağlam bir yer edinen Dr. Kunt, günümüzde ICF profesyonel uzman koç ve holistik koç olarak hizmet vermektedir. Yönetici ve takım koçluğu, eğitim ve öğrenci koçluğu, sağlıklı yaşam, beslenme, kilo verme konularında uzmanlık alanına sahip olan Dr. Kunt, danışanlarına sağlıklı bir yaşam tarzı ve bireysel gelişim konularında rehberlik etmektedir.

Akademisyen bir biyolog ve eğitmen olarak, Dr. Kunt’un odak noktası daima insan sağlığı, yaşamı ve eğitimi olmuştur. Her bireyin benzersiz olduğuna inanan Dr. Kunt, danışanlarının bireysel ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş koçluk programları sunmaktadır. Biyolojik ve genetik tipe uygun beslenme ve yaşam tarzı programlarıyla, zihinsel ve bedensel sağlığı bir bütün olarak değerlendirmekte ve danışanlarını desteklemektedir.

Eğitim alanında da öğrencilerin farklı öğrenme şekillerini göz önünde bulunduran Dr. Kunt, mentorluk ve koçluk süreçlerinde bireysel planlama yaparak her öğrencisine özel eğitim ve sağlık programları sunmaktadır.

Dr. Kunt ‘un danışmanlık hizmetleri arasında bütüncül eğitim koçluğu, sirkadiyen uyku, beslenme, egzersiz, mikrobiyota danışmanlığı, ilişki ve stres yönetimi, yönetici ve takım koçluğu, yönetici sağlık koçluğu gibi geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Bu hizmetlerle, bireylere sağlıklı bir yaşam tarzı ve başarılı bir gelecek oluşturmalarında yardımcı olmaktadır.

Ayrıca Dr. Kunt kurumsal eğitimler de vererek CEO’lar ve yöneticiler için sağlıklı yaşam tarzının iş verimine etkisi, çalışanlarda sağlık yönetiminin iş verimine etkisi ve öğrencilerde sağlığın iyileştirilmesi ile akademik başarı arasındaki ilişki gibi konularda bilgi ve deneyimlerini paylaşmaktadır.

Sağlığınıza önem veren bir danışman ve ICF profesyonel uzman koç olarak, Dr. Kunt, size özgün ve kişiye özel bir yaklaşım sunmak için burada. Sağlıklı yaşam için doğru adımları atmak ve hayatınızı dönüştürmek istiyorsanız, Dr. Kunt ile iletişime geçmekten memnuniyet duyacaktır. Unutmayın, sağlıklı bir yaşamın size ve iş veriminize nasıl olumlu etkiler sağlayabileceğini keşfetmek için doğru zaman şimdi! Kariyerinizi başarı, sağlık ve mutluluk ile birleştiriyoruz.

Dr.Halil Kunt Kitapları

-40%

Akademik

Circadiem

Orijinal fiyat: 165,00₺.Şu andaki fiyat: 99,00₺.

diğer yazarlar

Feridun Hocalar

Feridun Hocalar
YAZAR / Yönetmen / Senarist

05 Mart 1962’de İstanbul’da doğdu. İlkokulu Etiler Hasan Ali Yücel ilkokulunda okuduktan sonra eğitimini Etiler Lisesinde tamamladı…

Türker Alpertonga

TÜRKER ALPERTONGA
YAZAR / YAYIN YÖNETMENİ

1975 Malatya doğumludur. İlköğrenimini Malatya’da, orta ve lise öğrenimini…

Ümit Özkan

ÜMİT ÖZKAN
YAZAR / AVUKAT

1973 yılında Burdur’un Tefenni ilçesinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini…

Yılmaz Ali

YILMAZ ALİ
YAZAR / YEMİNLİ TERCÜMAN

Evli ve üç çocuk babası olan yazar 1974 Gaziantep doğumlu olup 1994’ten beri…