Yazar Hakkında

Dilay Kacar

Dilay KACAR
Yazar

2014 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi boyunca İstanbul’da çeşitli kurum ve hastanelerde stajyer psikolog olarak görev aldı. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra özel bir anaokulunda sorumlu müdür /psikolog olarak çalıştı.

Aynı yıl Marmara Üniversitesi Aile Danışmanlığı programını tamamladı. 2015-2017 yılları arasında, Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programını ‘Dental Tedavi Gören Hastalarda Dental Korku ve Anksiyeteyi Etkileyen Faktörlerin İncelenmesi’ başlıklı tez çalışması ile bitirdi. Hâlen eğitimler vermekte ve özel bir kurumda çalışma hayatına devam etmektedir.

Yazar Hakkında

Yağmur Beste Kacar

Yağmur Beste KACAR
Dilay KACAR

Psikolog Yağmur Beste Kacar, 2020 yılında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği’nden (CİSED) almış olduğu Bütüncül Oyun Terapisi eğitimini, daha sonra ise Bütüncül Çocuk ve Ergen Psikoterapi eğitimini tamamlamıştır.

Aynı sene Denizli’de özel bir aile danışma merkezinde çocuk ve ergen psikoterapisti olarak görev yapmıştır. 2021 yılında Pamukkale Üniversitesi’nden almış olduğu Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır. 2022 yılında ICF onaylı Profesyonel Koçluk eğitimini tamamlamış olup bu alanda da hizmet vermeye başlamıştır.

DİLAY KACAR ve YAĞMUR BESTE KACAR KİTAPLARI

-40%
Yeni
Orijinal fiyat: 100,00₺.Şu andaki fiyat: 60,00₺.

diğer yazarlar

Füsun Göncü

FÜSUN GÖNCÜ
YAZAR / BASIN DANIŞMANI

İstanbul’da doğdu. İlkokul ve ortaokulu Heybeliada’da, liseyi Levent Meslek…

Türker Alpertonga

TÜRKER ALPERTONGA
YAZAR / YAYIN YÖNETMENİ

1975 Malatya doğumludur. İlköğrenimini Malatya’da, orta ve lise öğrenimini…

Ümit Özkan

ÜMİT ÖZKAN
YAZAR / AVUKAT

1973 yılında Burdur’un Tefenni ilçesinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini…

Yılmaz Ali

YILMAZ ALİ
YAZAR / YEMİNLİ TERCÜMAN

Evli ve üç çocuk babası olan yazar 1974 Gaziantep doğumlu olup 1994’ten beri…