Yazar hakkında

Ali İhsan BİLGİÇ

Ali İhsan BİLGİÇ
Yazar

1981 Afyonkarahisar/Dinar doğumlu. 1995 Dinar depremi vesile ile bir senesini Isparta’da geçirdiği eğitim dışında ilk, orta ve lise eğitimlerini Dinar ilçesinde tamamladı. 2003 Yılında Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra görevine başladı. Üç yıl Kocaeli, iki yıl Mardin/Mazıdağı’nda görev yaptıktan sonra İstanbul’a tayin oldu. 2008 yılından beri İstanbul’da Çekmeköy ilçesinde göreve devam etmektedir. Evlidir, iki çocuk babasıdır.

Lise yıllarından itibaren yazmaya çalıştı. Duygu ve düşüncelerini geliştirmek adına tutkuyla okudu. Bir kaç vesile ile tanıştığı yazarların kitaplarını okuduğunda daha değişik ufuklarda kapılar açılmaya başladığını ve yazılarının daha da olgunlaştığını hissetti. Duyguların daha derin ve daha anlamlı boyutları olduğunu ve daha öncesinde çok yüzeysel hisler içinde olduğunu fark etti. Bu anlamda yazdıklarına, yaşadıklarına yeniden bir göz atma gayreti oluştu içinde.

“Öğrendiklerimizi anlatmak bir nevi sahip olduğumuz bilginin zekâtını vermektir; bilgi paylaşılmazsa bir kıymet ifade etmeyecektir.” düşüncesiyle yazmaya devam etmektedir.

Ali İhsan BİLGİÇ Kitapları

-40%
Yeni
Orijinal fiyat: 100,00₺.Şu andaki fiyat: 60,00₺.

diğer yazarlar

Feridun Hocalar

Feridun Hocalar
YAZAR / Yönetmen / Senarist

05 Mart 1962’de İstanbul’da doğdu. İlkokulu Etiler Hasan Ali Yücel ilkokulunda okuduktan sonra eğitimini Etiler Lisesinde tamamladı…

Türker Alpertonga

TÜRKER ALPERTONGA
YAZAR / YAYIN YÖNETMENİ

1975 Malatya doğumludur. İlköğrenimini Malatya’da, orta ve lise öğrenimini…

Ümit Özkan

ÜMİT ÖZKAN
YAZAR / AVUKAT

1973 yılında Burdur’un Tefenni ilçesinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini…

Yılmaz Ali

YILMAZ ALİ
YAZAR / YEMİNLİ TERCÜMAN

Evli ve üç çocuk babası olan yazar 1974 Gaziantep doğumlu olup 1994’ten beri…